Dołącz do nas!

Graphic Designer

Jesteśmy aktywnym, zgranym zespołem ludzi z pasją. Poszukujemy osoby, która nie tylko będzie dbać o naszą linię graficzną, ale też stanie się częścią naszej małej społeczności Domek.nl.

Zadania:

  • projektowanie materiałów reklamowych
  • projektowanie graficzne i multimedialne treści dla potrzeb mediów społecznościowych
  • dbanie o spójność przekazu wizualnego

Wymagania:

  • wyobraźnia, kreatywność, wyczucie estetyki, znajomość obecnych trendów
  • dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy wielozadaniowej
  • samodzielność i dobra organizacja w pracy
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia krótkich animacji / filmików promocyjnych
  • otwartość na nowe wyzwania

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane, ale niekonieczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat – 40h/tydz
  • stabilną posadę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w elastycznych godzinach

CV ze zdjęciem w języku holenderskim prosimy przesyłać za pomocą formularza poniżej lub na adres vacature@domek.nl

Prosimy nie dzwonić w sprawie pracy. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

  • Upuść pliki tutaj lub
    Maks. rozmiar pliku: 20 MB.