Pracownik administracyjno/handlowy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: pracownika administracyjno-handlowego. Jeżeli dobrze mówisz po niderlandzku i po polsku, na dodatek masz zacięcie do sprzedaży, ta praca jest dla Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • Wprowadzanie do systemu informacji i dokumentacji dotyczących zakupu domu
  • Kontaktowanie się z brokerami: telefonicznie lub pocztą mailową
  • Budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
  • Przygotowywanie ofert dotyczących sprzedaży i kupna domów oraz ubezpieczeń

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Zwrot kosztów podróży
  • Vacantiegeld

Wymagamy:

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i języka polskiego w mowie i piśmie
  • Zamieszkanie w pobliżu ‘s Hertogenbosch (maksymalnie 40 km)
  • Praca 40. godzin tygodniowo
  • Realizacji celów sprzedażowych
  • Dobrej organizacji pracy

Widzisz siebie na tym stanowisku i spełniasz wymagania związane z pracą? Wyślij do nas CV ze zdjęciem, prześlij na adres vacature@domek.nl lub wypełnij poniższy formularz.

  • Upuść pliki tutaj lub
    Maks. rozmiar pliku: 20 MB.